| Szukaj pracy i pracownik贸w przez Internet na ePraca.net  |  Strona g艂贸wna - Regulamin - Pomoc - Reklama - Kontakt

www.ePraca.net / PRACA - OFERUJ臉 (oferty pracy) / Produkcja

Mechanik utrzymania ruchu
og艂oszenia tej kategorii og艂oszenia tej osoby Kontakt z osob膮 Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Opis:

Agencja Po艣rednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o. o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydata do pracy na stanowisko: Elektryk mechatronik utrzymania ruchu w zak艂adach mi臋snych
Miejsce pracy- Munster
Opis stanowiska
- ustawianie, programowanie oraz utrzymywanie w sprawno艣ci maszyn pakuj膮cych artyku艂y mi臋sne
- nadz贸r nad systemem sterowania maszyn i urz膮dze艅, konserwacja
- usuwanie ewentualnych b艂臋d贸w i usterek
Wymagania
- mile widziana dobra znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego,
- wykszta艂cenie kierunkowe: mechatronik, automatyk-elektronik lub podobne
- do艣wiadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- znajomo艣膰 obs艂ugi komputera,
Oferujemy
- umow臋 o prac臋 zawart膮 z firm膮 w Niemczech (na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- p艂atny urlop wypoczynkowy
- Stawka godzinowa brutto: od 15,00 euro (uzale偶niona od stopnia znajomo艣ci j臋zyka oraz do艣wiadczenia)
- Dodatki za prac臋 nocn膮, niedziele oraz 艣wi臋ta

- firma organizuje p艂atne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesy艂anie CV wraz ze zdj臋ciem na adres:
rekrutacja@danddpersonal.pl

W tytule wiadomo艣ci prosimy o wpisanie ": Elektryk mechatronik utrzymania ruchu".
Prosimy o zawarcie w CV nast臋puj膮cej klauzuli: "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustaw膮 z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Podstawowe szczeg贸艂y:

og艂oszenie od: Ptakowice
E-Mail: ptakowice@danddpersonal.pl

Szczeg贸艂y og艂oszenia

Forma zatrudnienia / rodzaj umowy: umowa o prac臋 - na czas nieokre艣lony
Wymiar czasu pracy: ca艂y etat
Miejscowo艣膰: Munster
Telefon kontaktowy: 661028104
Identyfikator og艂oszenia: 5282
Region: Unia Europejska / Niemcy
Ogl膮dalno艣膰 og艂oszenia:33
Wyga艣nie: 2018.09.29 (w 44 Dni)
Dodane: 2018.07.31

Szukaj ofert
Wyszukaj wed艂ug podzia艂u geograficznego:   Polska  |  Unia Europejska Europa-inne kraje  |  Ameryka P贸艂nocna
       Wyszukiwanie szczeg贸艂owe
Mamy 3150 aktywnych u偶ytkownik贸w oraz 16 aktualnych og艂osze艅. Obecne og艂oszenia by艂y ju偶 przegl膮dane 1096 razy.
ePraca.net nie bierze odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 og艂osze艅. Nale偶膮 one do os贸b, kt贸re je zamie艣ci艂y.