| Szukaj pracy i pracownik贸w przez Internet na ePraca.net  |  Strona g艂贸wna - Regulamin - Pomoc - Reklama - Kontakt

www.ePraca.net / PRACA - OFERUJ臉 (oferty pracy) / Budownictwo / Architektura

Pracownik prefabrykacji - Zbrojarz - ok 8 tys z艂 netto – BELGIA
og艂oszenia tej kategorii og艂oszenia tej osoby Kontakt z osob膮 Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Nast臋pne »

Opis:

Opis stanowiska:
Work Service Express jest agencj膮 pracy tymczasowej specjalizuj膮c膮 si臋 w transgranicznej wymianie pracownik贸w. Od 2015 roku firma wchodzi w sk艂ad Grupy Kapita艂owej Work Service - jednej z najwi臋kszych firm w bran偶y HR w Europie 艢rodkowo-Wschodniej. Jeste艣my miejscem, w kt贸rym pasja spotyka si臋 z zaanga偶owaniem, a dialog i wiedza sprzyjaj膮 poszukiwaniu innowacyjnych rozwi膮za艅. Agencja po艣rednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116), poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie BELGII
Pracownik贸w prefabrykacji ZBROJARZY

OFERUJEMY:
鈥 Atrakcyjne wynagrodzenie mi臋dzy 2 300, a 2 800 Euro brutto na umow臋 o prac臋. Stawka 15.28 euro na godzin臋,
鈥 Miesi臋cznie po odliczeniu koszt贸w zakwaterowania za podstawowy czas pracy - 1850 euro netto !
鈥 Stabilne zatrudnienie i gwarancj臋 rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
鈥 Dodatkowe wynagrodzenie: mo偶liwo艣膰 wyst膮pienia nadgodzin,
鈥 Program "Polecaj zarabiaj" za ka偶d膮 polecon膮 osob臋, kt贸ra przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrod臋 w wysoko艣ci 500 z艂
鈥 P艂atny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wyp艂aty w postaci ekwiwalentu (wyp艂acany na koniec kontraktu)
鈥 Zakwaterowanie w dogodnej odleg艂o艣ci od miejsca pracy - koszt maksymalny do 300 euro miesi臋cznie
鈥 Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z w艂asnego samochodu
w wysoko艣ci do 100 Euro brutto
鈥 Opiek臋 profesjonalnego, zaanga偶owanego, polskoj臋zycznego koordynatora zagranic膮
鈥 Opiek臋 Rzecznika Praw Pracownika
鈥 Kompleksow膮 obs艂ug臋 przed wyjazdem

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA PRACY:
鈥 Na podstawie rysunku technicznego zestawianie element贸w zbroje艅 (pr臋ty, strzemiona),
鈥 Zaznaczanie miejsca po艂膮cze艅 lub spaw贸w.
鈥 Skr臋canie element贸w drutem za pomoc膮 c臋g贸w lub sczepianie za pomoc膮 spawarki.(Mig Mag).

WYMAGANIA:
鈥 Do艣wiadczenie w pracy na prefabrykacji lub na budowie na stanowisku zbrojarza
鈥 Gotowo艣膰 do rozpocz臋cia pracy od 5.08.2019

MILE WIDZIANE:
鈥 Znajomo艣膰 j臋zyka francuskiego, angielskiego lub flamandzkiego
鈥 Posiadanie samochodu - PRZEWIDUJEMY DODATEK AMORTYZACYJNY DO 100 EURO!

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o. z siedzib膮 w Katowicach, ul. Murckowska 14, 40-265. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych mo偶na skontaktowa膰 u偶ywaj膮c adresu: IOD[at]workexpress.pl. Dane osobowe b臋d膮 przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22鹿 搂 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporz膮dzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporz膮dzenia RODO w ramach realizacji obowi膮zku prawnego ci膮偶膮cego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzi臋cia udzia艂u w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe b臋d膮 przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorc贸w danych: osoby zajmuj膮ce si臋 rekrutacj膮 i kadra decyduj膮ca o zatrudnieniu. Przys艂uguj膮ce prawa: prawo do 偶膮dania od administratora dost臋pu do danych osobowych dotycz膮cych swojej osoby, ich sprostowania, usuni臋cia lub ograniczenia przetwarzania, a tak偶e prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W razie zainteresowania lub pyta艅 prosz臋 o kontakt:
Tel.: +48 32 775 88 83
Tel.kom.: +48 539 931 409
Zapraszam tak偶e do kontaktu na Facebooku: https://www.facebook.com/karolina.rekruter.14

Podstawowe szczeg贸艂y:

og艂oszenie od: Work Service Express
E-Mail: rekrutacjafr@workexpress.pl

Szczeg贸艂y og艂oszenia

Forma zatrudnienia / rodzaj umowy: umowa o prac臋 - na czas okre艣lony
Miejscowo艣膰: Katowice
Telefon kontaktowy: 32 205 42 42
Identyfikator og艂oszenia: 5352
Region: Unia Europejska / Belgia
Ogl膮dalno艣膰 og艂oszenia:72
Wyga艣nie: 2019.08.31 (w 38 Dni)
Dodane: 2019.07.02

Szukaj ofert
Wyszukaj wed艂ug podzia艂u geograficznego:   Polska  |  Unia Europejska Europa-inne kraje  |  Ameryka P贸艂nocna
       Wyszukiwanie szczeg贸艂owe
Mamy 3171 aktywnych u偶ytkownik贸w oraz 35 aktualnych og艂osze艅. Obecne og艂oszenia by艂y ju偶 przegl膮dane 2349 razy.
ePraca.net nie bierze odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 og艂osze艅. Nale偶膮 one do os贸b, kt贸re je zamie艣ci艂y.