| Szukaj pracy i pracowników przez Internet na ePraca.net  |  Strona główna - Regulamin - Pomoc - Reklama - Kontakt

www.ePraca.net / PRACA - OFERUJĘ (oferty pracy) / Produkcja

Pomocnik/obsługa piły do cięcia mięsa
ogłoszenia tej kategorii ogłoszenia tej osoby Kontakt z osobą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o. o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: pomocnik przy obsłudze piły do cięcia mięsa.
Miejsce pracy- Heilbad-Heiligenstadt
Opis stanowiska:
- obsługa piły tnącej artykuły mięsne, np. schab, karczek na małe kawałki
- wkładanie mięsa do szalek
- praca na linii produkcyjnej
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- sprawność fizyczna
Oferujemy
- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- płatny urlop wypoczynkowy
- firma organizuje płatne zakwaterowanie
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Pomocnik przy obsłudze piły do cięcia mięsa.".
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Ptakowice
E-Mail: ptakowice@danddpersonal.pl

Szczegóły ogłoszenia

Forma zatrudnienia / rodzaj umowy: umowa o pracę - na czas nieokreślony
Wymiar czasu pracy: cały etat
Miejscowość: Heilbad Heiligenstadt
Telefon kontaktowy: 661028104
Identyfikator ogłoszenia: 5281
Region: Unia Europejska / Niemcy
Oglądalność ogłoszenia:31
Wygaśnie: 2018.09.29 (w 44 Dni)
Dodane: 2018.07.31

Szukaj ofert
Wyszukaj według podziału geograficznego:   Polska  |  Unia Europejska Europa-inne kraje  |  Ameryka Północna
       Wyszukiwanie szczegółowe
Mamy 3150 aktywnych użytkowników oraz 16 aktualnych ogłoszeń. Obecne ogłoszenia były już przeglądane 1096 razy.
ePraca.net nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieściły.